Skip to content

oglagaresursaddchatgoldmassoalalnea.xyz

useful topic something is. will know..

Category: Classic Rock

Dasem Me Tirane - Opa Cupa - Live In Contrada Tangano (CD, Album)

9 thoughts on “ Dasem Me Tirane - Opa Cupa - Live In Contrada Tangano (CD, Album)

  1. Find Opa Cupa song information on AllMusic. Beginning of dialog window. Escape will cancel and close the window.
  2. Tri Cupa Te Bukura () Elrodi. 1 Cupa Nga Permeti, Djali Nga Skrapari Behare Çuedari 2 Kolazh Dasme Behare Çuedari 3 Kolazh Dasme Behare Çuedari 4 Kolazh Dasme Behare Çuedari 5 Kolazh Skrapari Behare Çuedari 6 Mbece More Shoke Mbece Behare Çuedari Dërgo një Album .
  3. Oct 01,  · Dy banda, njëra e përbërë nga vetëm shqiptarë dhe tjetra “e përzier” me italo-shqiptar, shpesh shkëmbenin drogë mes tyre pavarësisht se janë konkurrentë. Kjo varej nga rezervat në ruajtje dhe kërkesa për kokainë ose marihuanë në treg. Të dy bandat kanë vepruar, si në Brescia, në Milano, në Ferrara dhe në provincën e.
  4. Scopri Live in Contrada Tangano di Opa Cupa su Amazon Music. Ascolta senza pubblicità oppure acquista CD e MP3 adesso su oglagaresursaddchatgoldmassoalalnea.xyzinfo
  5. Dec 12,  · Acar në Tiranë/ Ja çdo të ndodhë me motin sot në Shqipëri , 12/12/ Temperaturat do të shkojnë në minus gjatë natës dhe mëngjesin e ditës së sotme. Sipas parashikimit të bërë nga Meteoalb, sot priten edhe reshje shiu dhe dëbore. Ja parashikimi i motit për nesër.
  6. Ne ofrojme regjistrim audio dhe Post Produksion per: Film,Dokumentar,Tv Spots etj. 3Deep Sound quhet nisma jone me e re. Ideuar dhe financuar nga Florian Heta dhe Daniel Kordhoni. Jemi kujdesur per te ofruar nje sherbim AUDIO konkurues, duke filluar qe nga marrja e zerit ne terren dhe deri ne perpunimin perfundimtar te projektit ne studio. Teknologjia qe disponojme eshte ''broadcast'' super.
  7. muva me al ne bi smeo. hoce samo hopa cupa. A ja hocu da me mole. srce meni jako lupa. ne slusam ih sta govore. znam da hoce hopa cupa. hopa cupa, hopa cupa. hopa cupa, hopa cupa, hopa cupa. Necu dugo biti sama. ja uzivam u zivotu. usamljenost nije zdrava. nije dobra za lepotu Tekst pjesme Simonida - Hopa cupa.
  8. Live in Contrada Tangano, an album by Opa Cupa on Spotify. our partners use cookies to personalize your experience, to show you ads based on your interests, and for measurement and analytics oglagaresursaddchatgoldmassoalalnea.xyzinfoed on:
  9. Šaban Bajramović - Opa Cupa Songtext Me sem gova chavroro, Khelav mange majlacho, Oj andale mandale E chora man astaren. Kas me astarava, Me mange asava, Samo jekh chaj ni mangel, Voj mande puchel Oooo opa cupa na ker mange chaje muka, Ti daj ka merel ako ni keles. Lumbaj, lumbaj, lumbalaj, ajde ajde ajde, Lumbaj, lumbaj, lumbalaj, ajde ajde.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *